Filtry BRITA

Czysta woda, smaczne napoje i ochrona środowiska - korzystaj z filtrów BRITA w naszych automatach vendingowych. Wybierając filtry BRITA, zapewniamy nie tylko doskonałą jakość wody, wolną od zanieczyszczeń i niepożądanych substancji, ale także dbamy o ekologiczne podejście poprzez eliminację tworzenia odpadów i ograniczenie zużycia plastikowych butelek.


Nasze automaty vendingowe z filtrami BRITA gwarantują niezawodność

Wybraliśmy dla Państwa najlepsze propozycje filtrów na rynku. Filtry BRITA to światowy lider w dziedzinie filtracji i poprawiania parametrów wody, a ich czteroetapowa filtracja usuwa zanieczyszczenia pochodzące z rur, dokładnie oczyszcza wodę z substancji wpływających na smak i zapach oraz zmniejsza twardość wody, zapobiegając osadzaniu się kamienia w urządzeniu. To idealne rozwiązanie dla przygotowywania gorących napojów, takich jak kawa, herbata, zupa czy czekolada z naszych automatów.

W dystrybutorach wody montujemy specjalne filtry węglowe BRITA, które oczyszczają wodę z niepożądanych substancji, zatrzymując jednocześnie cenne minerały zawarte w wodzie, tj. wapń i magnez. Woda z naszych dystrybutorów zawsze smakuje wyśmienicie, a stosowanie filtrów BRITA zmniejsza ryzyko awarii i zwiększa niezawodność naszych urządzeń.


Smakowite napoje i świadomy wybór proekologicznych rozwiązań

Jako SON Vending Polska, dbamy o jakość naszych produktów, dlatego oferujemy filtry BRITA, które są regularnie poddawane certyfikacji przeprowadzanej przez niezależne instytucje. Oprócz wymaganych badań jakości, nasza firma dobrowolnie poddaje wszystkie produkty dodatkowym testom przeprowadzanym przez odrębne organy. Posiadamy szereg międzynarodowych certyfikatów, które są gwarancją bezpieczeństwa i potwierdzeniem najwyższej jakości.

Następny
krok

Porozmawiaj z naszym zespołem

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu. W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.