Zdalne reklamacje

Rozpatrywanie reklamacji zdalnie - szybkie rozwiązanie problemu bezpośrednio przy automacie. Nasze priorytety to zadowolenie i zaufanie naszych klientów. Dlatego, jeśli podczas zakupu napotkasz jakiekolwiek problemy, niezwłocznie się z nami skontaktuj!


Gwarancja satysfakcji klienta - profesjonalny serwis automatów vendingowych

Chociaż nasze automaty pochodzą od renomowanych producentów i są regularnie serwisowane przez doświadczonych techników, czasami nawet najlepsze urządzenia elektroniczne mogą napotkać awarie. Jednak naszym celem jest zapewnienie, że taka sytuacja nie przekreśli satysfakcji naszych klientów.


Rozwiązanie dla zdalnych reklamacji

Dlatego wprowadziliśmy innowacyjne podejście, jakim jest system zdalnego rozpatrywania reklamacji. Dzięki niemu możemy natychmiastowo rozwiązać problem podczas rozmowy telefonicznej. Po weryfikacji zgłoszenia przez nasz dział obsługi reklamacji, jesteśmy w stanie zdalnie zaoferować klientowi wydanie produktu z automatu lub umówić się na zwrot należnej kwoty widniejącej w naszym systemie.

Następny
krok

Porozmawiaj z naszym zespołem

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu. W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.